Spa işletmeciliği ile ilgili teklif isteyin

 

Spa işletmeciliği

 

Turizm sezonunu 12 aya yükselten ve İstanbul Ankara İzmir gibi Büyük şehirlerin turizm potansiyelini artıran spa merkezlerine ilgi karşısında şehir otelcileri yatırımlarını artırıyor. Bu tesislerin otellere sağladığı ek ciro ciddi rakamlara ulaşabiliyor. 

 
   MEVCUT HOTEL, SPOR SALONU, SİTE, RESIDENCE, VE BENZERİ DAHİLİNDE BULUNAN SPA WELLNESS BÖLÜMÜNÜ İŞLTMEK MEVCUT İŞLERİN DIŞINDA AYRI BİR UZMANLIK ALANIDIR.
 
 Spa Bölümlerinin karlılığını artırmak için Kullanıclara rahat konforlu ve güleryüzlü bir ortam sunmak eğitimli Masaj terapistler ve Güzellik uzmanlarını temin etmek personelin müşteri ilişkileri konusunda biliçlenmesi, davranış kontorlü ayrıca ürün temini ve hizmet çeşitliliğinin artırılması konularında Hizmet vermekteyiz
    İşletmesine talip olduğumuz yerler ile yüzde olark anlaşma yapmaktayız. Hiç bir şekilde kiralama yapmamaktayız.
 Spa işletmeciliğinde asıl önemli olan hususların başında eğitimli personel ve mevcut mekanın huzur ve güven verici olması önemlidir. 
Spa Dekorasyonlarımız Mimarlık ofisi ( Anatolia System Mimarlık)tarafından desteklenmektedir. 
 Spa ürünlerimizi 2010 yılı itibari ile Anatolia Spa MArkası altında satışa sunucağız Tümüyle organik Masaj yağları Volkanik taşlar Buhurdanlıklar masaj masaları selülit için masaj kremleri çatlak onarıcı kremler Deniz Tuzları ürünlerimizden bağzılarıdır.
Ayrıca işletmeler için
 Konusunda uzman ve eğitimli (sertifikalı) personelimizle destek vermekteyiz. Masör, Masöz ve Estetisyen temmini ile birlikte Spa dekorasyonu, ekipman sağlanması işlerinide üstlenmekteyiz.
 
Bizi Hemen Arayın Tanışalım : + 90 555 512 98 38
 
 
Kiralama yapmamaktayız. İşletmesine talip olduğumuz yerler ile ciro üzerinden yüzde olark anlaşma yapmaktayız.
 

Spa işletmeciliği