Şartlar & Koşullar

Bu alışveriş sitesini (bundan böyle kısaca SİTE olarak anılacaktır) kullanmak için lütfen aşağıda açıklanmış kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz. Bu alışveriş koşullarını kabul etmediğiniz taktirde, SİTE’Yİ kullanmaktan vazgeçiniz. Bu alışveriş SİTE’sini kullanan ve alışveriş yapan kişiler, bu SİTE’nin kullanılmasına ilişkin aşağıda yazılmış bulunan koşulları ve SİTE ile ilgili yürürlükteki tüm yasaları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılırlar.

1- ANATOLIA SPA herhangi bir zamanda bu SİTE’de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları, içeriği, SİTE’yi ve SİTE kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2- Lütfen bu alışveriş SİTE’sini herhangi bir şekilde erişim sağladığınız veya alışveriş yaptığınız zamanlarda periyodik olarak bu sayfayı okuyunuz. ALICI bu alışveriş SİTE’sini kullanmakla değişiklikleri ve tüm düzenlemeleri o haliyle kabul etmiş sayılır.

3- Bu değişiklikler periyodik olarak SİTE’de yayınlanacak ve yayınlandığı andan itibaren geçerli olacaktır. ANATOLIA SPA tarafından işbu sözleşme hükümlerinde yapılan tüm değişiklikleri SİTE hizmetinden yararlanan ve SİTE’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi önceden kabul etmiş sayılır.

4- 18 yaşından küçük kişiler, SİTE’den alışveriş yapamaz.

5- SİTE’de yer alan fiyatlar, önceden haber verilmeden değiştirilebilir. Bu SİTE’de gösterilen fiyatlar zaman zaman döviz kurlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. SİTE’de gösterilen fiyatlar sadece o gün için geçerlidir.

6- Sipariş veren ALICI, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”ni okuyup kabul etmiş sayılır. Söz konusu sözleşmeye SİTE’mizden ulaşılabilmektedir. Bu sözleşme, siparişinizin son aşamasında ekrana ayrıca getirilip onayınız alınacaktır. Bu sözleşme on-line sipariş verdiğinizde size e-posta ile ayrıca otomatik olarak gönderilecektir.

7- SİTE’de yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından yazılı iznimiz olmadan kullanılamaz.

8- SİTE sayfalarında yer alan ürün görselleri ve bilgileri, ilgili ürünün üreticisinin veya resmi temsilci firmanın sağlamış olduğu bilgilerden derlenmekte olup, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Her türlü insan hatası veya üretici bilgilerinden veya temsilci firma bilgilerinden dolayı oluşabilecek tipografik ürün özellik, görsel ve fiyatlarından dolayı alışveriş SİTE’miz sorumluluk kabul etmez. Ürün özellikleri ve görselleri ürünün SİTE’mizde gösterimi sırasında, üretici firma veya resmi temsilcisi firma tarafından değiştirilme veya ürünün hatalı/noksan olabileceği olasılığından dolayı, güncel ve detaylı bilgi edinmek için üretici firmanın internet sitesine veya bizzat üretici firmaya başvurmanızı öneririz. Üreticiler ve ANATOLIA SPA, ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

8- Ürünler veya SİTE’miz hakkında yağacağınız yorumların SİTE’mizde yayınlanması, kontrolümüz dahilinde olacaktır. Ayrıca bu yorumlar SİTE’mizi ziyaret edenler tarafından görülebilir olacağını kabul etmiş sayılırsınız.

9- Satın alınacak ürünlerin Türkiye dışındaki garanti şartları, ilgili ülkenin şarları dahilinde olacaktır ve bu şartların araştırılması ALICI sorumluluğunda olacaktır.

10- Site’mizin bulunduğu sunucuda oluşabilecek bir arıza veya bunun benzeri bir durumdan oluşan bir nedenle ürün veya sipariş bilgisine geçici ulaşılamıyor olunabilinir.

11- SİTE’mize Türkiye dışından herhangi bir ülkeden de erişilebilir, ancak Türkiye ve K.K.T.C. dışındaki ülkelere ürün satışı ve gönderimi yapılmamaktadır.

12- SİTE içerisinde başka sitelere de bağlantı yapılabilmektedir. SİTE’miz bağlantı verdiğimiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

 

ödeme yöntemi